Wyniki Konkursu Plastycznego

oprac. i zdjęcia ks.Adam Dzienisiuk – galeria niżej

Konkurs Plastyczny – Wyniki

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w dniu 20 grudnia 2014r. w Domu Kultury Prawosławnej w Bielsku Podlaskim ul. Rejtana 24 o godz. 12.00.

Komisja oceniająca prace w Konkursie Plastycznym Prawosławnej Diecezji Warszawsko – Bielskiej pt. „Tradycje Dwunastu Wielkich Świąt” zorganizowanej z Błogosławieństwa Jego Eminencji Wielce Błogosławionego Sawy Prawosławnego Metropolity Warszawskiego i całej Polski podaje do wiadomości wyniki Konkursu na etapie centralnym – diecezjalnym:

  1. Prace plastyczne:

Przedszkole 3 – 5/6 lat

                   miejsce  1  ex aequo  

  • Igor Lewczuk 6 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Katarzyna Kuczyńska
  • Julia Lewczak 5 lat Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie opiekun: Halina Siemieniuk

miejsce 2  ex aequo

  • Natalia Filipowicz 6 lat Przedszkole nr 2 w Hajnówce opiekun: Eugenia Kazimiruk
  • Marta Czaban 6 lat Przedszkole nr 5 w Siemiatyczach „W zaczarowanym lesie” opiekun: Agnieszka Stremkowska

miejsce 3  ex aequo

  • Hanna Leszczyńska 6 lat Przedszkole nr 3 w Hajnówce opiekun: Eugenia Kazimiruk
  • Magdalena Martyniuk 5 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Elżbieta Łukaszuk

wyróżnienia:

  • Szymon Proniewicki 6 lat Przedszkole nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim opiekun: Joanna Pietruczuk
  • Martyna Żukowska 6 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Katarzyna Kuczyńska
  • Julia Wasiluk 4 lat Przedszkole nr 5 w Hajnówce opiekun: Eugenia Kazimiruk
  • Oksana Niczyporuk 5 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Elżbieta Łukaszuk
  • Anastazja Karczewska 6 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Katarzyna Kuczyńska

Szkoła Podstawowa  0 – III

miejsce 1

Magda Gawryluk kl. II Zespół Szkół nr 2 w Hajnówce opiekun: Anna Wawreszuk

miejsce 2

Daria Zabrocka kl. III Zespół Szkół w Czyżach opiekun: Magdalena Zabrocka

miejsce 3

Gabriela Makiej kl. III Szkoła Podstawowa w Czartajewie opiekun: Walentyna Gawryluk

wyróżnienia:

  • Łukasz Charlak kl. I Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Jana Klimaka w Warszawie opiekun: Marta Łuksza
  • Zofia Perzyńska kl. I Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Jana Klimaka w Warszawie opiekun: Marta Łuksza
  • Natalia Kulik kl. III Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce opiekun: ks. Mariusz Jurczuk
  • Łucja Buczyńska kl. I Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie opiekun: Irena Sawczuk
  • Ksenia Kuczyńska kl. I Zespół Szkół z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: Barbara Czykwin

Szkoła Podstawowa  IV – VI

miejsce 1  ex aequo

  • Angelika Boruc kl. VI Szkoła Podstawowa w Czartajewie opiekun: Walentyna Gawryluk
  • Anastazja Goriełow kl. VI Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Aleksandry w Stanisławowie opiekun: ks. Andrzej Bołbot

miejsce 2  ex aequo

  • Wiktoria Charlak kl. IV Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Jana Klimaka w Warszawie opiekun: Jolanta Rajecka
  • Jakub Kazimiruk kl. V Szkoła Podstawowa w Nowokorninie opiekun: ks. Jan Kazimiruk

miejsce 3  ex aequo

  • Wiktoria Wiejkowska kl. IV Zespół Szkół nr 1 w Hajnówce opiekun: Maria Ackiewicz
  • Dominika Grygoruk V Zespół Szkół w Augustowie opiekun: ks. Jan Stepaniuk

wyróżnienia:

  • Adam Stelmach kl. V Zespół Szkół w Kleszczelach opiekun: Łukasz Bartoszuk
  • Natalia Kosińska kl. IV Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Jana Klimaka w Warszawie opiekun: Jolanta Rajecka
  • Aleksandra Petkov kl. VI Zespół Szkół z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Adam Dzienisiuk
  • Daria Duda kl. V Szkoła Podstawowa nr 2 w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Jan Szmydki
  • Agata Osipiuk kl. IV Szkoła Podstawowa w Szerszeniach opiekun: ks. Andrzej Opolski
  • Natalia Jaworska kl. IV Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie opiekun: Dorota Balicka

Gimnazjum

miejsce 1

Aleksandra Kasperuk kl. III Zespół Szkół z oddziałami integracyjnymi w Siemiatyczach opiekun: Maria Demczuk

miejsce 2

Sara Konstancja Pawłowska, Aleksandra Zinkiewicz kl. I Zespół Szkół z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Andrzej Nielipiński

miejsce 3

Natalia Pietruczuk kl. I Gimnazjum z DNJB w Hajnówce opiekun: ks. Jan Wołkowycki

wyróżnienia:

  • Izabela Pług kl. III Zespół Szkół z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Adam Dzienisiuk, Barbara Czykwin
  • Natalia Zakrzewska kl. II Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Aleksandry w Stanisławowie opiekun: ks. Andrzej Bołbot
  • Agata Rajecka kl. I Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Jana Klimaka w Warszawie opiekun: ks. Paweł Korobiejnikov

Szkoły Ponadgimnazjalne

miejsce 1 – nie przyznano

miejsce 2 – nie przyznano

miejsce 3 – nie przyznano

wyróżnienie:

  • Monika Germaniuk kl. II II Liceum Ogólnokształcące z DNJB w Hajnówce opiekun: ks. Jan Wołkowycki
  • Roksana Wasilewska kl. I I Liceum im. T. Kościuszki w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Teodor Wieremiejuk

Szkoły Specjalne

miejsce 1 ex aequo

  • Tymoteusz Masalski kl. II Gim. Specjalny ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hajnówce opiekun: Elżbieta Sterlingow
  • Joanna Dmitruk kl. III Gim. Specjalny ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hajnówce opiekun: Elżbieta Sterlingow

miejsce 2   ex aequo

  • Barbara Kindziuk kl. III Gim. Specjalny ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hajnówce opiekun: Elżbieta Sterlingow
  • Magdalena Pietroczuk kl. II Specjalny ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hajnówce Nauczanie Zintegrowane opiekun: Elżbieta Sterlingow

miejsce 3   ex aequo

  • Paulina Tarasiewicz kl. II Specjalny ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hajnówce opiekun: Marta Oniszczuk
  • Paweł Andrusiewicz kl. II Specjalny ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hajnówce Nauczanie Zintegrowane opiekun: Elżbieta Sterlingow
  1. Prace multimedialne:

Gimnazjum

        miejsce 1

Joanna Andrejuk kl. III Publiczne Gimnazjum w Czyżach opiekun: Magdalena Zabrodzka

miejsce 2 – nie przyznano

miejsce 3

Anna Goriełow Punkt Katechetyczny przy Parafii św. Aleksandry w Stanisławowie opiekun: ks. Andrzej Bołbot

wyróżnienie:

  • Piotr Świderski, Dawid Cetra kl. I Gimnazjum nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Andrzej Nielipiński
  • Jakub Wieremiejuk, Piotr Śliwko, Tymoteusz Zamarajew kl. I Zespół Szkół z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Andrzej Nielipiński

Szkoły Ponadgimnazjalne

                        miejsce 1

Hubert Sokołowski kl. II  II Liceum Ogólnokształcące z DNJB im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: Ewa Ostapkowicz

miejsce 2 – nie przyznano

miejsce 3

Karolina Kowszuk kl. III Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Paweł Sidoruk

A oto prace, które znajdują się w Domu Kultury Prawosławnej przy ul.Rejtana 24 w Bielsku Podlaskim

 

Dodaj komentarz