Wyjazd do Serbii – Czarnogóry Opublikowany 28 lipca 2024 przez Irena Łozowik Po raz kolejny wyruszyła pielgrzymka pod przewodnictwem naszego proboszcza ks.mitrata Jerzego Bogacewicza. Po raz pierwszy do Czarnogóry. Życzymy Bożego błogosławieństwa i orędownictwa Bogurodzicy naszym pątnikom oraz szczęśliwego powrotu. Udostępnij:Udostępnij Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook