Wyjazd do Serbii – Czarnogóry

Po raz kolejny wyruszyła pielgrzymka pod przewodnictwem naszego proboszcza ks.mitrata Jerzego Bogacewicza. Po raz pierwszy do Czarnogóry. Życzymy Bożego błogosławieństwa i orędownictwa Bogurodzicy naszym pątnikom oraz szczęśliwego powrotu.