Relikwie św.Mikołaja Cudotwórcy w Bielsku Podlaskim

W sobotę po południu nasz Bielsk odwiedził św.Mikołaj Cudotwórca. Podchodząc do relikwii czy też do ikony, to my podchodzimy do świętych, i o tym należy pamiętać.

Relikwie świętego Mikołaja Cudotwórcy przebywały w cerkwi Zaśnięcia Bogurodzicy w Bielsku Podlaskim. Dziś 29 grudnia 2024 roku,w niedzielę, po odsłużeniu akatystu o godzinie 17.00 do świętego Mikołaja, nastąpiło pożegnanie Relikwii. Podczas akatystu modlili się też duchowni naszej parafii, proboszcz ks.mitrat Jerzy Bogacewicz i ks.mitrat Jan Barszczewski.Wierni mieli możliwość pokłonić się świętemu i oddać Mu należytą cześć. Światitielu Otcze Nikołaju moli Boga o nas gresznych!!!

więcej zdjęć https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ParafiaPrawoslawnaNarodzeniaNmpWBielskuPodlaskim&set=a.1005461721616951

oraz z przywitania https://www.facebook.com/maria.mielaniuk