Powrót z Grecji Opublikowany 8 października 2017 przez Irena Łozowik Jesteśmy już w Belgradzie w hotelu. Jutro po śniadaniu zwiedzimy katedrę św. Sawy… i w drogę… Udostępnij:Udostępnij Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook