Niedziela XXXI po Pięćdziesiątnicy

Boskiej Liturgii sprawowanej o godzinie 9.00 przewodniczył proboszcz parafii ks.mitrat Jerzy Bogacewicz w asyście ks.protodiakona Marcina Kuźmy. Śpiewał chór pod dyr.Marty Werszko.

więcej zdjęć https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ParafiaPrawoslawnaNarodzeniaNmpWBielskuPodlaskim&set=a.1026292306200559