
Dzisiaj w VII-ą Niedzielę po Zmartwychwstaniu Chrystusa Cerkiew wspomina pamięć św. św.Ojców I-ego Soboru Powszechnego oraz św.św. Cyryla i Metodego . Boskiej Liturgii o godzinie 9.00 przewodniczył ks.mitrat Teodor Weremiejuk. Śpiewał chór pod dyr. Marty Zinkiewicz.


















