
Boskiej Liturgii przewodniczył ks.prot.Aleksy Kuryłowicz. Ks.mitrat Teodor Weremiejuk spowiadał. Śpiewał chór pod dyr.Marty Werszko. Wniebowstąpienie Pańskie (tzw. Wozniesienije Hospodnie) to jedno z Dwunastu Wielkich Świąt, obchodzone dokładnie w 40. dzień po Wielkanocy, zawsze w czwartek.
Czytaj dalej


















