
Z błogosławieństwa Jego Eminencji Wielce Błogosławionego Sawy Metropolity Warszawskiego i całej Polski w dniach 6 i 7 czerwca br. w Bielskim Domu Kultury po raz X odbył się Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal „Pod Opieką Bogurodzicy”. Na przestrzeni dziesięciu lat wystąpiło ponad 100 chórów z Polski i z za granicy. Przedsięwzięcie to wpisało się do zadań cyklicznych, Fundacji Domów Kultury Prawosławnej Diecezji Warszawsko-Bielskiej, parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny oraz Bielskiego Domu Kultury. Organizatorem i inicjatorem Festiwalu jest ks.mitrat Jerzy Bogacewicz.
Czytaj dalej
























































































