„Tradycje Dwunastu Wielkich Świąt”- Etap Pierwszy

oprac.przez ks.Adama Dzienisiuka

W dniu 08.12.2014r. obradowała komisja oceniająca prace w konkursie pt. „Tradycje Dwunastu Wielkich Świąt”. Komisja – w składzie: przewodniczący: ks. Adam Dzienisiuk, członkowie: ks. Mirosław Ostapkowicz, Adam Lech Stepaniuk, Barbara Czykwin, Joanna Pietruczuk.

Do Etapu Diecezjalnego – Centralnego komisja zakwalifikowała następujące prace z Dekanatu Bielskiego:

  1. Prace plastyczne:
  1. Przedszkola 3 – 6 lat:
  2. Oksana Niczyporuk 5 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Elżbieta Łukaszuk
  3. Daria Dubińska 5 lat Z. S. w Boćkach opiekun: ks. Roman Dubiński
  4. Julia Chmur 5 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Elżbieta Łukaszuk
  5. Magdalena Martyniuk 5 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Elżbieta Łukaszuk
  6. Natalia Kowalczuk 6 lat Przedszkole nr 3 z Oddz. Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim opiekun: Joanna Pietruczuk
  7. Aleksandra Grigoruk 6 lat Przedszkole nr 5 „Krasnala Hałabały” w Bielsku Podlaskim opiekun: Joanna Pietruczuk
  8. Małgorzata Skrzyniarz 5 lat Przedszkole nr 7 „Kubusia Puchatka” w Bielsku Podlaskim opiekun: Joanna Pietruczuk
  9. Igor Wróblewski 5 lat Przedszkole nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim opiekun: Joanna Pietruczuk
  10. Szymon Proniewicki 6 lat Przedszkole nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim opiekun: Joanna Pietruczuk
  11. Aleksandra Osipiuk 5 lat Przedszkole nr 3 z Oddz. Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim opiekun: Joanna Pietruczuk
  12. Martyna Żukowska 6 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Marta Zinkiewicz
  13. Anastazja Karczewska 6 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Katarzyna Kuczyńska
  14. Igor Lewczuk 6 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Marta Zinkiewicz
  15. Taisa Kuczyńska 4 lat Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. mł. Gabriela w Bielsku Podlaskim opiekun: Barbara Ostaszewicz
  1. Szkoła Podstawowa 0 – III
  2. Daria Ostaszewicz Z.S. im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: Anna Barszczewska
  3. Katarzyna Pachwicewicz lat 7 S. w Orli opiekun: ks. Jan Stepaniuk
  4. Paweł Pachwicewicz kl. III Z. S. w Orli opiekun: Dymitr Martynowicz
  5. Sergiusz Szeszko kl. III Z. S. w Augustowie ks. Mirosław Ostapkowicz
  6. Patrycja Antoszuk kl. III S.P. w Andryjankach opiekun: ks. Roman Dubiński
  7. Olga Maria Niesteruk kl. II Z. S. z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: Dorota Suszcz
  8. Aleksandra Wesołowska kl. I Z. S. z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: Barbara Czykwin
  9. Ksenia Kuczyńska kl. I Z. S. z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: Barbara Czykwin
  1. Szkoła Podstawowa IV – VI
  2. Dominika Grygoruk kl. V S. w Augustowie opiekun: ks. Jan Stepaniuk
  3. Natalia Kadłubowska kl. VI S. w Orli opiekun: ks. Jan Stepaniuk
  4. Agnieszka Rybak kl. VI S. w Orli opiekun: ks. Jan Stepaniuk
  5. Daria Lebiedzińska kl. VI    S. z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: Barbara Czykwin i ks. Adam Dzienisiuk
  6. Gabriela Oksztulska kl. V S. w Augustowie opiekun: ks. Jan Stepaniuk
  7. Małgorzata Niczyporuk kl. IV S.P. nr 3 w Bielsku Podlaskim opiekun: Grażyna Bogacewicz
  8. Cyryl Chodakowski kl. V Z. S. w Augustowie opiekun: ks. Mirosław Ostapkowicz
  9. Marta Owłasiuk kl. VI Z. S. w Augustowie opiekun: ks. Krzysztof Wojcieszuk
  10. Daria Duda kl. V S. P. nr 2 w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Jan Szmydki
  11. Aleksandra Petkov kl. VI S. P. nr 3 w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Adam Dzienisiuk
  1. Gimnazjum
  2. Karolina Kadłubowska kl. II Z. S. w Orli opiekun: ks. Andrzej Żukowicki
  3. Anna Korol kl. III Z. S. z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Andrzej Nielipiński
  4. Dominika Tomczuk kl. III Z. S. z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Andrzej Nielipiński
  5. Izabela Pług kl. III Z. S. z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Adam Dzienisiuk i Barbara Czykwin
  6. Ewelina Sadowska kl. II Z. S. im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: Anna Barszczewska
  7. Sonia Warchoł kl. III Z. S. w Orli opiekun: ks. Andrzej Żukowicki
  8. Aleksandra Zinkiewicz kl. I S. z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Andrzej Nielipiński
  1. Szkoły ponadgimnazjalne
  2. Roksana Wasilewska kl. I I Liceum im. J. Kościuszki w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Teodor Wieremiejuk
  3. Dominika Betlejko kl. I S. nr 3 im. Wł. Reymonta w Bielsku Podlaskim opiekun: ks. Aleksy Kuryłowicz
  1. Prace multimedialne:
  1. Gimnazjum:
  2. Piotr Śliwko, Jakub Wieremiejuk, Tymoteusz Zamarajew Z.S. z DNJB im J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim, opiekun: ks. Andrzej Nielipiński.
  3. Świderski Piotr, Dawid Cetra, kl. I Gimnazjum nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza w Bielsku Podlaskim, opiekun: ks. Andrzej Nielipiński.
  1. Szkoły ponadgimnazjalne:
  2. Karolina Kowszuk kl. III S. nr4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim, opiekun: ks. Paweł Sidoruk
  3. Hubert Sokołowski II Liceum Ogólnokształcące ZBJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim, opiekun: Ewa Ostapkowicz

Dodaj komentarz