Nasze Pieśni

24 listopada 2019 r. ( w niedzielę ) o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego z BJN w Bielsku Podlaskim przy ul. Kopernika 4 odbędzie się po raz siódmy koncert pn. „Nasze Pieśni”

.Mottem przewodnim koncertu będą strofy piosenki „ Lublu nasz kraj, staronku hetu...” ( „Kocham mój kraj, moją małą ojczyznę… ” ). Podczas uroczystości zaśpiewają przed publicznością:

  • Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. św. Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego w Bielsku Podlaskim przy ul. Rejtana 24 przygotowane przez panią Alinę Niegierewicz i Martę Ignatowicz

  • Zespół „Lanok” z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela w Bielsku Podlaskim przy ul. Rejtana 24 prowadzony przez Joannę Chilkiewicz i Martę Zinkiewicz

  • Zespół „Małanka” działający  przy Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim prowadzony przez pana Sergiusza Łukaszuka

  • Chór Domu Kultury Prawosławnej prowadzony  przez panią Martę Zinkiewicz

  • Jest to zadanie publiczne wspierane przez Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski i Wójt Gminy Bielsk Podlaski a realizowane przez Fundację Domów Kultury Prawosławnej Diecezji Warszawsko – Bielskiej oraz Parafię Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim i Bielski Dom Kultury.